Видео: Цел живот погрешно сте лупеле портокал - погледнете како тоа го прави професионалец

Целиот живот сте ги лупеле портокалите на потешкиот начин. За најлесно да се справите со нивната лушпа прво треба портокалот да го исечете од двата краја, па да го засечете попреку до средината. Потоа лесно се отвора и уште полесно се јаде.

 

 

 

13.05.2018 - 15:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега