ВИДЕО: Цеца тајно го снимала синот - „Ова е искрена љубов„

Светлана Цеца Ражнатовиќ ги распамети сите кога објави снимка од својот син Вељко, кој не обрнал внимание што неговата мајка го снима, туку си играл со своето домашно милениче.

„Ова е искрена љубов“, порачала пејачката на Инстаграм.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 19:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега