ВИДЕО: Цеца се појави во краток мини фустан на сцена

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатович настапувала во Будва, а кога се појавила на аеродромот во Тиват, сите гледале само во неа.

Имено, Цеца се појавила на аеродром во цветен мини фустан и високи потпетици.

За настапот пак, избрала, златен, тесен и краток фустан и длабоки чизми.

Погледнете дел од атомосферата:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.07.2019 - 17:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега