ВИДЕО: Бура од емоции - атмосферата во авионот на Вардар пред да слета во Скопје

Деталите поврзани со Вардар во Келн и на патот кон нашата земја никогаш не се досадни.

Еден од коментаторите на Арена Спорт, Стеван Стевановиќ на својот официјален „Фејсбук“ профил сподели видео од атмосферата во авионот на Вардар пред да слета на скопскиот аеродром.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.06.2019 - 10:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега