ВИДЕО: Бујното деколте на презгодната плавуша ги остави сите без здив

Презгодната Линзи Палас објави видео и своите фанови ги остави без здив.

Оваа првокативна убавица позната по своето бујно деколте на Инстаграм ја следат девет милиони луѓе.

Нејзината популарност постојано расте, а таа секојдневно го радува светот  со своите провокативни фотографии.

Таа е родена во Луизијана,, а работии како манекенка во Лос Анџелес. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.11.2019 - 13:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа