ВИДЕО: Бујното деколте на Дара Бубамара „гореше“ во Турција - пејачката се попровокативна

Дара Бубамара неодамна одмораше на Бечичи после настапт и со својот розов костим за капење ја крена температура на 30. Меѓутоа, во Турција отишла чекор понапред, па ја „запалила“ цела плажа.

Погледнете:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.08.2019 - 22:55

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега