ВИДЕО: Бујните гради едвај ги собра во комбилизонот- Карлеуша во „злато“ од глава до петици

Популарната пејачка Јелена Карлеуша често објавува провоокативни видеа и фотографии на својот Инстаграм профил, а овојпат се пофали со зтесен, златен комбилизон кој ги истакна нејзините облини.

Овојпат златниот комбилизон едвај успеа да ги собере бујните гради на Карлеуша, а деколтето беше во преден план.

„Злтна барбика“ напиша Карлеуша.

 
 
 
View this post on Instagram

Golden Barbie

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Dec 1, 2019 at 5:59am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

02.12.2019 - 11:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега