ВИДЕО: Бугарската ТВ водителка гола на Малдиви

Бугарската ТВ водителка Гала од Малдивите се пофали со гола фотографија.

Водителка на шоуто „На кафе со Гала“, која во февруари наполни 52 години, се соблече топлес, а нејзиниот сопруг Стефан ја снимаше  на плажа.

Гала топлес на плажата беше снимена како му мавта на пилотот кој полетува со хидроавионот.

 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.10.2019 - 10:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега