Видео: Британски пратеник стана хит поради однесувањето за време на говорот на Тереза Меј

Вознемјанец или љубител на пајаци, се само некои од коментарите на друштвените мрежи на снимката на членот на британскиот пралманет, кој прави неверојатни фаци додека премиерката Тереза Меј зборува.

Пратеникот кој седел на само две места одалеченост од Меј, се нашол во крупен кадар за време на нејзиното обраќање во парламентот, но за тоаочигледно не бил свесен.

Погледнете го урнебесното видео:

 

 

 

21.05.2018 - 22:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега