Видео: Бремена девојка сакате да направи селфи со тигар - неговата реакција го воодушеви светот

 

Две другарки Џејн и Наташа одлучиле да го искористат неделното попладне за посета на зоолошка градина, а Џејн која била во седмиот месец од бременоста доживеала изненадување кога дошле кај тигарот.

Погледнете како реагираше на стомакот:

 

 

 

13.09.2017 - 11:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа