ВИДЕО: Бран со целата сила удри во кафуле - снимка од поплавената Италија го покажува ужасот

Невремето во Италија однесе 30 жртви, а на снимка од еден ресторан се гледа како бран удира во стаклата и прави хаос, а пред налетот на природата никој не може ништо.

 

 

 

 

06.11.2018 - 09:14

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега