ВИДЕО: Боки 13 непрепознатлив во судницата

Бојан Јовановски познат како Боки13 денеска непрепознатлив, едвај движејќи се пристигна во Судот за случајот Рекет.

Македонскиот шоумен се пожали дека му е многу лошо и побара одложување на судењето, што ќе биде одлучено по 30 минутната пауза.

ВИДЕО: ТВ21

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.12.2019 - 11:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега