ВИДЕО: Без перика и во секси облека - Карлеуша повторно изненади со изгледот

Српската пејачка Јелена Карлеуша се појавила на снимање на една емисија и ги засенила сите со изгледот.

Пејачката признала дека води сметка за исхраната, а многумина забележале дека ослабела и ја пофалиле за изгледот. Таа облекла розево здолниште и сако, а сето тоа го искомбинирала со сив топ, капа и очила.

Иако Јелена сака да експериментира, овој пат се појави во опуштено издание и без перика.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

28.01.2020 - 20:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа