ВИДЕО: Бебе од пеколот ги плаши минувачите- уште една скриена камера која ќе ве насмее

Уште една интересна хорор скирена камера која вреди да се погледне. Како би изреагирале вие доколку се најдете во ваква ситуација? 

15.01.2014 - 10:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега