ВИДЕО: Базен, згодно тело, книга - Цеца во изолација максимално си угодува себеси

Светлана Цеца Ражнатовиќ ги менува животните навики. Освен што поздраво се храни, времето во изолација го поминува целосно посветена на себеси.

Активностите на социјалните мрежи ги намали, а со што си го пополнува времето, погледнете во видеото.

 
 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.05.2020 - 08:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега