ВИДЕО: Автомобили горат во скопско Ново Лисиче

Запалени се неколку автомобили на паркинг во Ново Лисиче во близина на последната станица на автобусот 5-ка.

Засега не се знае која е причината за пожарот, или пак дали има евентуално повредени лица.

Полицијата е на терен и врши увид.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

09.08.2020 - 11:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега