ВИДЕО: Автомобил возеше во спротивна насока на скопска обиколница

Често на социјалните мрежи може да се видат видеа од дивеење со автомобили или мотори, а едно такво беше објавено и денеска.

На социјалните мрежи се појави видео кое повторно ја шокираше македонската јавност – на видеото може да се види како патничко возило „Мерцедес“, се движи во спротивната лента на скопската обиколница и со тоа ги загрозува животите на останатите учесници во сообраќајот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.02.2021 - 17:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега