ВИДЕО: Автобусот целосно смачкан - ова остана од него

Смачкан автобус, лични предмети на патниците околу него, траги од движењето на возилото денеска кај ласкарци каде вчера се случи незапаметена трагедија. На видео на Фејсбук кое е аматерско се гледа како е извлечен автобусот, или бар она што останало од него.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.02.2019 - 13:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега