ВИДЕО: Анџелина Џоли за прв пат се појави во јавност откако направи операција на градите

После само неколку седмици откако и беше направена двострана мастектомија, Анџелина се појави во јавноста на премиерата на филмот  “World War Z”.

најчитано сега