ВИДЕО: Андрија Милошевиќ се огласи од болница - покажа како се храни и што прави за времето побрзо да му мине

Српскиот актер Андрија Милошевиќ многумина изненади откако се огласи од болница, па ја покажа својата нова диета. Актерот им измами насмевка на своите загрижени фанови објаснувајќи со што се храни после, како што вели, успешно изведената операција.

Тој не прецизирал поради што точно е во болница, но сите секако му посакале брзо закрепнување.

Интересно на сите им било што додека јадел тоа што морал, цело време замислувал дека јаде тоа што сака.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

30.07.2020 - 18:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега