ВИДЕО: Актерката Арна Шијак од болница - народот е освестен и не ја губи храброста

Актерката Арна Шијак која вчера беше меѓу повредените на протестите, денеска од болница раскажува за вчерашните искуства.

 

 

 

18.06.2018 - 14:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега