ВИДЕО: Адам Лабунски запеа и на грчки во таверна во Тасос

Адам Лабунски, пејачот кој ни е познат од натпреварувањата во Гранд Ѕвезди и „Пинкови ѕвезди“, сега е на одмор во Грција.

Тој во една таверна во Тасос, запеа грчка песна.

Погледнете:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.09.2019 - 12:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега