Ви требаат само пластични лажици - украсете го домот за малку пари за Нова Година

Домот може да блесне со пластични лажици кои ќе ги употребиме за декорација. Се што ви треба за супер свеќници за празниците е прикажано во видеото.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.12.2018 - 19:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега