Ви излезе жицата од градникот - немојте да ја вадите, секоја жена треба да го знае овој три

Ако носите градници со жица, сигурно некогаш сте биле негрвозни откако жицата ќе ви излезе од градникот.

Иако некои дами често таа жица веднаш ја вадат, се советува тоа да не се прави, затоа што градникот тогаш го губи својот облик.

neu-thay-ao-nguc-cu-day-bi-nhao-lai-con-loi-gong-sat-ra-ngoai-thi-dung-vut-di-ma-hay-cat-theo-cach-nay-ban-se-co-ao-dep-di-du-tiec-cuoi-nam-cuc-sexy1-2018-02-07-17-02-0-0

За да не се повредувате со жицата која излегува од градникот, ве советуваме да го пробате овој трик.

Од голема помош ќе ви биде дневна влошка, која поради својата самолепливост е одличен соработник при овој проблем, а доволно е да исечете мал дел. Во продолжение погледнете како уште може да го решите овој проблем.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.08.2019 - 13:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега