Веста за болеста не близнаците го потресе светот - дали поради ова Бијонсе го криеше породувањето

Пејачката Бијонсе и раперот Џеј Зи добија две деца минатата недела, момче и девојче чии имиња уште не се соопштени.

Пејачката го криела од јавноста датумот на породување, па ни сега не е дефинитивно познато кога бебињата точно дошле на свет.

Медиумите пишуваат дека близнаците имаат здравствени проблеми и поради тоа се задржани во болница. Бијонсе се чувствува добро, но не сака да се одвои од бебињата.

 

 

 

 

19.06.2017 - 15:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа