Верижен судир на булеварот „Борис Трајковски“, сообраќајот се одвива отежнато

Четири возила се судрија попладнево кај бензиската пупма на „Лукоил“ на булеварот „Борис Трајковски“ во Скопје, пишува „Република“.

Полициски екипи во моментот вршат увид, по што ќе се знаат повеќе детали.

Сообраќајот се одвива отежнато.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.05.2019 - 17:38

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега