Венчавката ја фотографирале од воздух, па снимиле морничав детаљ

Оваа фотографија од венчавка го прошета целиот свет заради еден морничав детаљ.

Младенците сакале фотографии од воздух, а кога ги добиле имале што да видат.

 

Во дворот во близина на церемонијата, на тераса се наоѓаа чудна група луѓе или статуи со маски кои оставаат морничав впечаток. Се претпоставува дека станува збор за некоја секта, но не е исклучена можноста и дека се работи за нечија невкусна шега. Едно е сигурно, ова воопшто не е пријатна глетка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.10.2019 - 12:27

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега