Велосипедот им се заглави во електрична ограда, следеше пекол од вадење (ВИДЕО)

 

Во исто време и плачење  и смеење.

 
 
11.01.2017 - 12:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа