Велигденски јајца како јагоди - нема да верувате колку лесно се прават

 

Доаѓа најголемиот празник Велигден, па секоја домаќинка сака да има најкреативни велигденски јајца.

Направете велигденски јајца како јаготка.

 

 

 

10.04.2017 - 15:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа