Веќе падна мрак - Пред нас е најтоплиот ден, температурите вечерва низ Македонија

Ова се температурите вечерва низ Македонија.

Од утре влегуваме во жолта фаза, пред нас е најтоплиот ден.

Ова е состојбата низ Македонија.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.06.2019 - 20:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега