Веднаш ја избришала снимката: Карлеуша се избламира па следеше брутален коментар на Марија Шерифовиќ

 

Јелена никако не би се прославила во случај таа професионално да се занимава со кошарка. Таа на инстаграм објавила видео на кое во еден забавен парк шутира на кош.

Меѓутоа Карлеуша и тоа како се избламирала бидејќи не погодила ниту еден шут.

- Ја мразам оваа глупа игра - напишала Јелена.

Нејзините обожаватели коментираa, а се огласила и Марија Шерифовиќ.

 

 

 

16.08.2017 - 20:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа