Важна вест за сите кои имаат блок билети за натпреварите на Вардар во Лигата на Европа

 

Останаа уште само два дена за менување на ваучерите за блок влезници за Лигата на Европа со електронски картички. Уште денеска и утре од 10 до 18 часот во Фудбалската Академија на ФК Вардар ќе се врши замената за картички.

Ве потсетуваме дека на следните два натпревари против Реал Сосиедад и со Розенборг, нема да може да се влегува со ваучери, туку само со електронски картички.

 

Воедно трае продажбата на единечни билети за натпреварите со Реал Сосиедад и Розенборг, преку продажната мрежа на Тикет плус (www.tiketplus.mk)

 

 

 

07.10.2017 - 12:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа