Вардар се сака и кога се прави свадба - навивач направи свадбена фотосесија на натпреварот на Вардар

Првенствениот натпревар меѓу Вардар и Силекс од 4. коло во Првата македонска фудбалска лига го одбележаа и прекрасни моменти во второто полувреме… Неверојатни сцени, ретко видени на нашите стадиони, пренесува порталот Екипа.

Верен навивач на „црвено-црните“ не ја пропушти можноста со својата одбраничка на животот, денешната свадбена церемонија да ја искористи и за фото-сесија на натпреварот на својот Вардар.

Komita - svadba 4

Komita - svadba

Komita - svadba 3

 

 

 

 

09.09.2017 - 19:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа