Ужасно: Наставник им давал на децата колачи испрскани со сперма

Полицијата во Лос Анџелес уапси наставник по обвинение дека на учениците им давал колачи испрскани со сперма. Марк бил откирен со помош на фотографии каде се гледа како им ги врзувал очите на своите ученици и им давал колачи кои биле испрскани со сопствената сперма, пишуваат странските медиуми.

На наставникот  му се суди и доколку биде осуден го чека казна затвор од 25 години до доживотна робија.

 

20.11.2013 - 10:05

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега