Ужасен настан го потресе регионот: Грабнал шестгодишно дете и го силувал среде улица

 

Страшен настан го потресе Сараево и цел регион откако се дозна дека било киднапирано шестгодишно дете и брутално силувано на среде улица.

19-годишниот Енес Х. завчера во 20 часот и 30 минути од улица грабнал 6 годишно момче од соседството, го однел на својата улица и брутално го силувал.

Педофилот кога го видел вујкото на детето кој тргнал по него веднаш се сокрил во куќата додека детето плачело и вриштело.

Веднаш била повикана полиција.

 

 

 

21.04.2018 - 10:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега