Ужас во Србија: Младо момче пронајдено обесено, а покрај него лежела неговата девојка со убодни рани

Во селото близу Краљево, утринава е затекната ужасна сцена на насилство помеѓу партнери.

Имено во семејна кука е пронајденобесен 26- годишниот Александар, а покрај него на подот лежела неговата 22- годишна девојка Анџела со неколку убодни рани, нанесени најверојато со нож.

Девојката давала знаци на живот, па веднаш е пренесена во болница.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.10.2019 - 10:09

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега