Ужас во Скопје: Силувана малолетничка


Скопјанец силувал малолетничка од Скопје, при што мајката пријавила во полиција.

Вчера во 13.30 часот во Полициското одделение Шуто Оризари, 34-годишна жена од Скопје пријавила дека М.К.(23) од Скопје извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

28.02.2024 - 16:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега