Утрово убиство: Убиен синот на познат српски адвокат

 

Страшно убиство утрово ја потресе Јагодина, а во заседа бил убиен синот на познат српски адвокат, Мики Стојановиќ.

Младиот адвокат Немања Стојановиќ кој имал само 25 години, бил убиен во 3 часот утрово, пред зградата каде ѓивее во Јагодина.

Цела Јагодина е во шок по убиството. Младото момче било убиено со куршум од заседа, а засега не се познаи мотивите.

 

 

 

13.09.2017 - 10:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа