Утринска програма на македонска телевизија ги насмеа сите: Ќе те барам, во живо сум (ВИДЕО)

Водителката на утринската програма на ТВ Сонце ги насмеа сите гледачи откако среде интервју одговори на повик.

„Ќе те барам, на емисија во живо сум“, одговори на повикот, а гостинката зачудено седеше и ја чекаше да заврши со повикот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2021 - 23:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега