Утринава гореше автомобил во Скопје

Рано утринава во 02 часот и 45 минути, 28- годишната В.Б од Скопје пријавила опожарено возило.

-Патничкото возило „Пежо Партнер", сопственост на нејзиниот дедо, кое било паркирано на улица „Скупи" во Скопје, било опожарено- се вели во полициското соопштение.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

17.05.2018 - 14:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега