Уште едно страшно видео од разорниот земјотрес од 7,3 степени - се се тресеше

 

Уште едно страшно видео од разорниот земјотрес кој вчера се случи со интензитет од 7,3 степени на границата меѓу Иран и Ирак.

Има повеќе од 300 починати.

 

 

 

13.11.2017 - 20:06

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа