Уште една пејачка била со љубовникот на Карлеуша - јавно му се закани

Фудбалерот Огнен кој е фатен среде порно скандал со Јелена Карлеуша, бил со неколку пејачки кои сега се плашат дека и нивните фотографии и клипови ќе излезат пред јавноста.

Една од нив е Катарина Грујиќ која своевремено јавно призна дека му била љубовница на оженетиот фудбалер.

Сега пејачката како што пишува српскиот Курир, изјави дека ќе му го загорчи животот ако објави нешто.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2019 - 22:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега