Упаднаа кај Лила Филиповска во гардероба - подарокот го прими полугола

Естрадниот магазин "Бекстејџ" реши да и приреди роденденско изненадување на најпопуларната водителка,инфлуенсерка кај нас Лила. Ја уклучија камерата и се упатија во гардеробата каде се подготвува за снимања на нејзиното телевизиско шоу.

Видно изненадена, позитивно секако со насмевка ја прифати роденденската честитка за верувале или не педесетиот роденден. А како изгледаше се тоа може да погледнете во видеото:

 

21.10.2021 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега