Унгарска манекенка со раскошни облини во сензуална реклама- сите погледи се вперени во оваа убавица

Унгарската манекенка и актерка Зита Вас е заштитно лице на брендот „Guess“, а своите следбеници на Инстаграм ги воодушевила со фотографиите од снимањето.

Зита Вас е една од најдобрите пријателки на српската актерка Теодора Џурич, а на својот Инстаграм профил напишала дека тие две се запознале во Тајланд, станале пријателки и оттогаш се неразделни, и заедно го прошетале половина свет.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Zita Vass (@zitavass)

Таа во една прилика долгогодишната соработка со брендот „Guess“ ја оценила како сензуална, а се чини дека и овојпат продолжила во таа насока.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Zita Vass (@zitavass)

Овојпат волшебната Зита не рекламирала фармерки, туку била ангажирана да снима материјал што ја промовира низата костими за капење и, открила доволно за да ја разбуди фантазијата на сите.

За локацијата, според темата, бил избран егзотичниот Мајами, а Зита позирала во син костим со потпис на брендот. Сетот максимално ги истакна нејзините облини - бујни гради, рамен стомак и долги нозе, а ветерот во косата баш ѝ годел.

Родителите на Зита се Унгарци кои се преселиле во Калифорнија, каде што се родила Зита. Зита влегла во светотна актерството на 17-годишна возраст, и се појавила во серии како што се „Californication“ и „Big Time Rush“, а глумела и во филмот „Children of the Corn“.

28.07.2021 - 19:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега