Уловена риба со две глави и четири очи (видео)

 

Чудна риба која рибари од Азија ја уловиле и потсетува на чудовште од хорор филм.

Ваков примерок досега не е виден и останува нејасно дали се работи за риба со деформитет или за некој нов вид.

Погледнете како изгледа:

 

 

 

13.09.2017 - 18:16

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа