Убиство во Црна Гора: 30- годишник изрешетан пред теретана

Медиуми од регионот повикувајќи се на извори од полицијата соопштуваат дека во Црна Гора  е ранет 31- годишник, од огнено оружје пред теретана која се наоѓа во близина на спортскиот центар„Ловчен“, и веднаш после тоа починал.

Се работи за Андрија Газивода, а полицијата се уште нема детали за напаѓачите, според наведеното интензиво работат на расветлување на убиството.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.02.2020 - 22:44

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега