Убавината има своја цена: Ким покажа како се облекува латекс костимот (ВИДЕО)

 

На почетокот од месец март Ким Кардашијан се појави на Модната недела во Париз и остави силен впечаток со латекс костимот и окажа дека умее да ги помести границите цо модата.

Фановите беа воодушевени од нејзините облини, но сега, таа одлучи во шоуто Keeping Up With The Kardashians да прикаже колку всушност ѝ било тешко да го облече костимот со помош на нејзините асистенти.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.03.2020 - 14:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега