Убавицата од Министерке удри по ќерката на Анабела - таа уништува туѓ брак

 

Целиот Балкан разбра за аферата која се случува во реалното шоу “Задруга„ каде ќерката на Анабела, Луна е во врска со оженетиот Слоба.

Оваа афера не и се допадна на пејачката од Министерке, Едита па иако не ги именување повеќе од јасно беше дека зборува за нив.

-Ете во ријалити шоу, девојките за себе велат дека се дами а рушат нечиј брак, семејство и достоинство, а такви џентлмени, кои се претставуваат како верни на своите жени а го прават баш спротивното, е тоа е свет на кој сличниот на сличен се радува. Јас сум поштена и чесна па затоа и желудникот ме боли кога го гледам тоа- рекла Едита а потоа следела и реакција на Анабела, која наместо да ја нападне рече:

- Едита и Инди се братучетки на Луна од страната на Гаги, јас нив ги сакам и несакам да кажам ништо лошо, сепак тие деца растеа со мене- рекла Анабела.

 

 

 

13.10.2017 - 12:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа