Убавата Русинка успеа да го маѓепса најскапиот фудбалер на светот (ФОТО)

Убавата Русинка Катерина Сарафова го магепсала Нејмар кој е ас на ПСЖ и најскап фудбалер на светот.

Бразилецот секогаш е во друштво на атрактивни девојки, но оваа 21-годишна Русинка особено го магепсала. Како што пренесуваат медиумите, Катерина одамна го “демне“ Нејмр па дури и се фотографирала со него, му го привлекла вниманието, а потоа успеала да го заведе.

„Тие само се преправаат дека се пријатели пред другите, а всушност се во врска. Таа дури одеше кај него во Париз“ - навел извор за медиумите и додал дека имаат заеднички пријатели.

Инаку, Сафарова учествувала и во шпанското ријалити шоу „Остров на предизвици“.

 
 
 
View this post on Instagram

Muchisimas gracias a todos por vuestras palabras bonitas ! os quiero muchisimo a todos

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on Jan 10, 2020 at 8:26am PST

 
 
 
View this post on Instagram

Till the end of time /a>

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on Jan 8, 2020 at 2:55am PST

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Katerina Safarova (@kat_safarova) on Jan 20, 2020 at 10:53am PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2020 - 18:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега