Убавата Георгина позираше во бикини но сите гледаа во еден друг детаљ: „Премногу Фотошоп?“

Георгина Родригез повторно привлекла големо внимание со само една фотографија.

Сопругата на фудбалерот Кристијано Роналдо на социјалните мрежи се пофалила со новата фотографија на која ја шминкаат и на себе има само костим за капење. 

Сепак, следбениците најмногу ги збунило нејзиното стапало.

Повеќето, гледајќи ја големата лева нога, се сомневаат дека тоа е резултат на лош Фотошоп.

 
 
 
View this post on Instagram

Work day @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Sep 14, 2020 at 10:27am PDT

„А тоа џиновско стапало? Премногу Фотошоп?“, е само еден од коментарите.

Георгина постојано се труди на фотографиите да има што е можно подолги нозе, па така и овој пат со двете нозе стои на прсти за да може да додаде уште некој сантиметар.

За тоа дека таа навистина нема толкави стапала докажуваат и нефотошопираните фотографии од црвениот тепих, на кои се гледа дека тие имаат нормална големина. 

 
 
 
View this post on Instagram

BLESSED #venicefilmfestival #biennalecinema2020 #venice77 #georginarodriguez

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on Sep 7, 2020 at 4:55am PDT

Сепак со фотошоп или не, таа собра повеќе од два милиони лајкови и илјадници коментари за неполни 24 часа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.09.2020 - 19:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега